Start serwisu OpenHardware.pl

oshwPomysł na tego typu blog, czy też serwis internetowy całkowicie poświęcony tematyce otwartego sprzętu i wolnej kultury chodził po mojej głowie już od wielu lat, jednak z różnych przyczyn do tej pory nie doczekał się żadnej poważniejszej realizacji.

Mam jednak nadzieję, że tym razem będzie inaczej i na tej stronie będziecie mogli zapoznać się z najświeższymi informacjami na temat tych wszystkich fantastycznych projektów, które siedzą w głowach ludzi takich jak my: zafascynowanych elektroniką, najnowszą technologią oraz wolnością wyboru.

W chwili obecnej nie mam jeszcze konkretnego, długofalowego pomysłu na dalszą działalność strony ale mam nadzieję, że wspólnie uda nam się zapełnić lukę w polskim internecie i stworzyć solidną bazę wiedzy wraz ze społecznością skupioną wokół Open Hardware. Czekam zatem na pomysły, sugestie i propozycje dalszej działalności.

Jest 1 kwietnia 2011 roku i tę datę uznajmy za początek istnienia serwisu Open Hardware Polska – oby ta symboliczna data nie okazała się żartem, a przyniosła nam dużo siły i motywacji do działania.

Pozdrawiam
Paweł Tomaszewski

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *